تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
تاثیر عرق یونجه در بدنسازی و چاقی

تاثیر عرق یونجه در بدنسازی و چاقی

سه شنبه 4 شهريور 1399
0:15
طوبی گستر

 عرق یونجه فواید بسیار گوناگونی دارد. در طب سنتی به عرقه یونجه توجه زیادی برای افزایش وزن و چاقی شده است در کنار آن عرقه یونجه تاثیر بالایی در ورزش بدنسازی دارد. در این مقاله در مورد فواید عرق یونجه در بدنسازی و چاقی به گفتگو پرداخته ایم.

اگر می خواهید عرق یونجه اصل و طبیعی تهیه کنید روی خرید عرقه یونجه خالص کلیک کنید.

یکی از ویژگی های عرق یونجه کالری بسیار کم آن است. کالری کم یونجه در کنار پروتئین مناسب ویژگی ای است که سبب شده است مورد توجه بدنسازان قرار بگیرد. هر سی گرم عرق یونجه نزدیک به دو گرم پروتئین مقوی دارد.علاوه بر این ها سرشار از ویتامین ها و فلزات مورد نیاز بدن چون مس اهن ویتامن کا و ... است. پایین آوردن سطح کلسترول نیز یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده عرق یونجه است.

در کنار تمام این ویژگی های مثبت عرق یونجه ویژگی دیگری که حسابی به کار بدنسازان حرفه ای که بعد از تمرینات امکان دردگرفتگی عضلات بالایی دارند ریکاوری است. عرق یونجه با کاهش درد و التهاب در بدن سبب تسکین دردهای بدن و ایجاد فرصت مناسب برای ریکاوری بعد از تمرینات سنگین شود.

عرق یونجه سبب افزایش رشد می شود البته این ویژگی در کودکان متمایزتر خود را نشان می دهد. در قرن جدید که جهان پر از استرس و تنش های روحی زیادی می باشد استفاده از عرق یونجه سبب تسکین اعصاب و آرامش خاطر می شود.

بسیاری از افراد عرق یونجه طبیعی را به عنوان پادشاه عرقیات گیاهی می دانند و معتقدند عرق یونجه سبب افزایش خون در بدن انسان شده و باعث افزایش نیروی جنسی در مردان و بانوان می شود.

همچنین عرق یونجه باعث جلوگیری از پوکی استخوان و درمان مشکلات استخوانی نیز می شود. متخصصان عرقیات گیاهی نیز بر این عقیده اند که مصرف عرق یونجه می تواند سبب چاقی شود.

بسیاری از افراد قدیمی و روستایی که با طب قدیمی ایران باستان آشنایی بسیاری دارند معتقدند که عرق یونجه برای درمان ویروس سرماخوردگی بسیار مفید و تاثیرگذار است.

این ها فقط گروهی از فواید و خواص عرق یونجه است و هنوز هم ادامه دارد.

اگر در ادرارتان خون دیده شده است می توانید از یونجه دمکرده یا خوده گیاه یونجه استفاده کنید تا این موضوع درمان شود. البته نباید در خوردن یونجه خیلی زیاده روی کرد چرا که خوردن یونجه باعث نفخ در معده می شود و استفاده فوق العاده زیاد آن می تواند برای بدن مضر و خطرآفرین باشد. اگر قصد خوردن یونجه دارید ابتدا کمی از آن را مصرف کنید و اگر در بدن تان خارش ایجاد نشد بیشتر مصرف کنید.

اگر می خواهید با عرق یونجه چاق شوید آن را در ده صبح و هفت ساعت بعد از آن در پنج بعد از ظهر مصرف کنید. به مدت دوهفته هر روز استفاده کنید و پس از آن به مدت دو ماه استفاده نشود.باز هم تاکید می کنیم که نباید در استفاده از عرق یونجه زیاده روی کرد..

عرق یونجه برای بدنسازانی که کم خونی دارند بسیار مفید است با استفاده از شربت یونجه یا عرق یونجه می توانید برای درمان کم خونی در خود استفاده کنید. همانطور که می دانید کم خونی گاهی سبب کاهش راندمان و بازده در ورزش بدنسازی یا ضعف بدن می شود.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 182 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به طوبی گستر است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|